Uluslar Arası Evden Eve Nakliyat
Uluslar Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları
 

Nakliye deyince akla gelen her türlü eşyanın taşınmasıdır. Zengin Trans Ulaştırma Bakanlığının sınıflandırdığı gibi ev ve büro eşyası taşımacılığında ihtisaslaşmıştır. Zengin Trans , uluslararası evden eve taşımalarda oldukça iddialı, üstlendiği taşıma hizmetini başından sonu kadar kusursuz, hasarsız ve gününde yerine getirmektedir. Elde olmayan bir nedenle meydana gelebilecek gecikme veya aksaklığı derhal telafi etmekten asla geri durmaz. Zengin Trans ’in başarısındaki ana etken müşteri memnuniyetidir.

 

Zengin Trans ’i seçmekle vereceğiniz doğru karar; taşımadaki endişenizi giderecek, ailenize ve işinize yoğunlaşmanızı sağlayacaktır. 

 

Uluslararası Evden-Eve taşıma hizmetleri, yerel- nakliye ve varış hizmetleri olarak  üç aşamalıdır:

 

Yerel Hizmetler

Dalında uzmanlaşmış profesyonel yönetim ve paketleme-taşıma kadrosu ile Esen; Ankara, İstanbul ve Adana şubeleri ile Türkiye’nin tüm illerinde yerel hizmetleri sunmaktadır.

Yerel hizmetler genel olarak aşağıdaki hizmetleri kapsamaktadır;

-       Taşınma konusunda danışmanlık

-       Eşyanın görülüp tespitinin yapılması,

-       Uluslar arası standartlara göre eşyanın paketlenmesi ve hassas eşyanın sandıklaması,

-       Konteynır veya kamyonlara yüklenmesi,

-       Çıkış limanlarına veya depomuza nakliyesi,

-       Gümrük çıkış işlemleri,

GÜMRÜKLEME

 

Uluslararası zati eşya nakliyesi,ülkeden ülkeye değişiklik gösteren aynı zamanda da kişilerin şart ve durumlarına uygun gümrük çözümlemeleri gerektiren,özel bir eşya nakliyesi türüdür.Bu sebeplerle de bilgi,beceri ve donanım gerektirmektedir.Zengin Trans'la Uluslararası Evden Eve Nakliyat'ın gümrük departmanı müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ve kişiye özel şart ve durumları göz önünde bulundurarak gerekli evraklar,gümrük prosedürleri ve oluşabilecek masraflar konusunda müşterilerini bilgilendirir.İsteğe bağlı olarak düzenlenecek vekalet ve teslim alacağı evraklarla müşterileri adına tüm gümrük işlemlerini sonlandırır ve böylelikle a dan z ye tüm prosedür ve işlemleri tamamlayarak,kapıdan kapıya dünyanın her yerinden her yerine,uluslararası standartlarda nakliyat hizmetini gerçekleştirmiş olur. 

Müşterilerimizle imzaladığımız uluslararası zati eşya nakliyesi sözleşmesine müteakip gümrük departmanımız müşterilerimizle irtibata geçmekte,onlara gerekli evraklar,uygulanacak prosedür ve maliyetlerle ilgili bilgi vermektedir.Müşterilerimizin,gümrük işlemlerini,kendileri gerçekleştirmek istemeleri durumunda,gümrük departmanımız onlara her aşamada yardımcı olmakta ve danışmanlık yapmaktadır.Firmamız,nakliyenizin sorunsuz ve programa uygun bir şekilde sonlandırılması için her aşamada üstüne düşen görevleri titizlikle yerine getirmektedir.

ARAMA ETİKETLERİ:

Uluslar Arası evden eve nakliyat fiyatları,Uluslararası nakliyat Şirketleri,Uluslararası nakliyeciler,Uluslar Arası depolama firmaları

 

Hizmetler