EVDEN EVE DEPOLAMA

Depo depo değil  yaşayan Tek eşya Depolama Tesisi

Depolama Ücretleri

 

 

 
  Hizmet Çeşitleri  AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ
  MİNİ DEPOLAMA  70 TL + KDV (AYLIK)
  MIDI DEPOLAMA  100 TL + KDV (AYLIK)
  MAKSİ DEPOLAMA  150 TL + KDV (AYLIK)
  ULTRA DEPOLAMA  180 TL + KDV (AYLIK)
  MEGA DEPOLAMA (+1 oda)  200 TL + KDV (AYLIK)
  1+1 (bir oda bir salon eşya depolama)  250 TL + KDV (AYLIK)
  2+1 (iki oda bir salon eşya depolama )  350 TL + KDV (AYLIK)
  3+1 (üç oda bir salon eşya depolama )  500TL + KDV (AYLIK)
 
 
 

Depo depo değil  yaşayan Tek eşya Depolama Tesisi

 

 

 

İstanbul kiralık depo çözümlerine evinize işinize  en yakın depo Samandıra’de kendinize ait kiralık depolar ile  eşya depolama yapabilir ve çok  kolay deponuza taşınabilirsiniz. İstanbul'un şehir merkezi Samandıra deponuza evinizden veya işlerinizden en hızlı nakliyat imkanınız vardır. Akıllı depo ulaşım haritası sizi depomuza tek bir tıklamayla getirir.

  • Depolarımız kendinizi süper Lüx dekorasyonu ile sanki bir plazada kiralık ofis veya bir AVM de, pasajda sahibinden kiralık mağaza da hissettirir.
  • Bagaj veya koli gibi Eşyalarınızı günlük, haftalık veya aylık olarak  emanete bırakabilirsiniz. Sadece  Kiralık  Depo değildir, çok amaçlı pratik depodur.
  • Kiralık iş yeriniz olarak da kullanabilirsiniz.

merkezi-konm-ico    Diğer depo hizmetleri ile Farkımız         

Konteyner depo, karton depo veya sandık  depolarda yaşayamazsınız, oturamazsınız,  kiralık iş yeriniz olarak kullanamazsınız, sadece eşya depolarsınız. O tür depolama tesisleri  şehir dışındadır, her an ulaşım zaman kaybıdır ama biz size en yakın eşya deposuyuz. her hafta, her gün rahatlıkla gelip girebilir, eşya alıp eşya depolama yapabilirsiniz. Deponuz tamamen sizindir, getirdiğiniz her parça için extra depo ücreti ödemezsiniz. şehir içi mini eşya deposudur, eşya mezarlığı değildir, eğer eşyanızı depoya koyup yıllarca uğramayacaksanız dürüstlükle söylüyoruz şehir dışı depo çözümlerine yönelin, ama o depolama hizmetleri bu kalitede değil diyorsanız sizi modern depomuza bekliyoruz.

 

n-r-a-d-icon

   Self Storage Nedir 

 

Türkçedeki  karşılığı birçok odadan oluşan Self servis eşya depolama tesisi diye açıklayabiliriz..Self Storage diğer depolamalardan farkı yaşayan bir depodur, depo çalışanlarının değil sizin girebileceğiniz bir depodur ve depo ünitenizin anahtarı daima sizdedir, yedeği kimsede yoktur. Mini self stroge nedemek; şehir içi küçük kiralık depolardır. günlük kullanılan eşya depo  taşıma, nakliye kolay depolardır. Eğer şehir merkezinde yaşıyor veya çalışıyorsanız Kendinize ait extra oda, depodan oda veya işyeriniz gibi düşünebilirsiniz.

otopark

   Müşterilerimiz İçin Park Kolaylığı

 

  Eşya depolama İstanbul şehir içinde bulmak, bir de depo önünde park etmek istediğinizde İstanbul da kiralık depo bulmak neredeyse imkansızdır. Şişli depomuzda size bırakın park bulmayı aracınızdan depoya eşya taşıma ve depoya yerleştirmek için, bulabileceğiniz tek kiralık depo avrupa yakası adresi olduğumuzu iddia ediyoruz

yedi-yirmi

   7/24 Giriş İmkanı

 

 

İstediğiniz zaman eşya deponuza girebilme imkanınız bulunmaktadır. Kiralık depolama departmanı Çalışma saatlerimiz hergün 9.00-20.00arasındadır. Kiraladığınız depoya Eşya depolama için zaman sınırı yoktur. 7/24 eşya depolamak istiyorum diyebileceğiniz en iyi depodur.

havalandirma  Havalandırmalı Üniteler

Depolama tesisi genelinde zaten havalandırma mevcuttur. Üstüne, Her bir kişisel depo için  hava döngüsünü sağlayan havalandırma sistemleri mevcuttur. Hava almayan eşya senesini doldurmadan çürür, depolanan eşya paketli olmamalıdır. Aynı evinizdeki gibi her gün hava almalıdır. İşte bu yüzden “bu parayı depoya vereceğime ev tutarım” dememelisiniz, çünkü  her gün tuttuğunuz evi havalandırmaya gitmezsiniz...

gven   Sigorta & Güvenlik

  • Her depo temel tehlikelere karşı sigortalıdır. Ek olarak, deponuz için genişletilmiş sigorta hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.
  • Depomuzun dışında ve içindeki stratejik noktalara yerleştirdiğimiz, 7/24 KAYIT yapan, HD görüntü alabilen ve yüz tanıma özelliklerine sahip kameralarımızla güvenliği sağlamaktayız.
Hizmetler